Мерая Кері стала першою співачкою, яка 93 тижні очолювала чарт Billboard Hot 100

. Скриншот із кліпу

Співачка Мерая Кері провела загалом 93 тижні у топі рейтингу Billboard Hot 100 — вона стала першою співачкою, якій це вдалося.

Про це повідомляє Variety.

Цієї зими пісня All I Want for Christmas Is You займає перше місце в Hot 100 вже другий тиждень поспіль, і це уже 14 раз, коли вона очолює рейтинг.

Після цього загальний час, який Кері провела у топі чарту досяг позначки 93 тижні.

Поточний чарт Hot 100 вираховує дані за тиждень, що закінчився 21 грудня, а це означає, що Кері має всі шанси знову очолити чарт і наступного тижня, адже він буде охоплювати результати ще за чотири дні до Різдва включно.

Кілька днів тому Кері опублікувала у соцмережах жартівливе відео зі своїми дітьми, яким нібито набридло слухати її пісню All I Want for Christmas Is You

"Мамо, будь ласка. Ми не хочемо робити це щоразу", — говорять вони до Кері, одягненої у свій культовий червоно-білий костюм.

"Це просто свято... Це не кожного разу", — відповідає співачка, перш ніж заспівати перші ноти мелодії.

Раніше Суспільне Культура розповідало, що у суді вже вдруге розглядатимуть справу щодо плагіату пісні All I Want for Christmas Is You.

Співачку звинувачує автор пісень Енді Стоун. Він стверджує у своєму позові, що випустив пісню з такою назвою у 1989 році зі своїм гуртом Vince Vance & the Valiants, яка досягла 52 місця в американському чарті кантрі-синглів на початку 1994 року, а пісня Кері була записана і випущена пізніше — в 1994 році.

Стоун подав свій перший позов проти Кері, композитора Волтера Афанасьєва та Sony Music Entertainment у червні 2022 року, але в листопаді того ж року подав заяву про закриття справи.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media