Актор та військовий Василь Кухарський помер після важких поранень

. Фото: промо "Максим Оса"

Помер актор та військовослужбовець Василь Кухарський. Він відомий, зокрема, завдяки головній ролі у фільмі "Максим Оса: золото Песиголовця".

Про смерть повідомив "Театр на Подолі", де грав Кухарський, а також його дружина Наталія.

"Він так і не зміг повернутися до життя", — йдеться у повідомленні. Дату прощання оголосять пізніше.

"Сьогодні пішов на Небеса мій прекрасний чоловік, справжній воїн, мужній козак, талановитий актор, такий тато, про якого можна просто мріяти", — написала Наталія Гордій-Кухарська.

2 грудня Кухарському виповнилося 42 роки. У театрі тоді написали, що він став до лав ЗСУ з перших днів повномасштабного вторгнення.

Актор та військовий Василь Кухарський. Фото: Театр на Подолі/Facebook

У вересні Василь Кухарський отримав важкі поранення внаслідок бойових дій. Режисер Олесь Санін відкривав збір на його лікування та реабілітацію.

"За Лицарями не плачуть. Про них складають легенди. Василь Кухарський, ти щиро любив і не терпів фальші. Честь!"написав Санін після звістки про смерть актора та військовослужбовця.

Василь Кухарський із 2008 року грав у "Театрі на Подолі" ("Сто тисяч", "Льовушка", "Механічний апельсин", "Ножиці", "Приворотне зілля"). Він також виконав десятки ролей на телебаченні та в кіно. Кухарський зіграв головну роль у фільмі "Максим Оса: золото Песиголовця" за мотивами українського коміксу про козака Максима Осу. У прокат фільм вийшов у жовтні 2022 року, а на початку 2023-го з'явився на Netflix.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media