Ігри в YouTube: платформа розширюється в напрямі ігор

Вікіпедія

YouTube тестує нову функцію Playables — для підписників, які мають YouTube Premium платформа надасть доступ до набору онлайн-ігор, в які можна пограти як через браузер, так і за допомогою мобільного застосунку.

Про це пише The Verge.

Нову функцію вже тестували окремі користувачі у вересні. Їм були доступні 37 мініігор, як-от більярд, солітер, Angry Birds та низка аркад. У YouTube Premium пишуть, що ігри будуть доступні до 28 березня 2024 року. Користувачі платної підписки можуть знайти бібліотеку ігор у розділі Playables на вкладці Explore.

Влітку YouTube підвищив ціну преміумпідписки у світі, але поки що не в Україні. Також ціна підписки зросла на таких стримінгових сервісах як Netflix, Apple, Amazon та інші.

Оглядачі пишуть, що хоча важко уявити, що хтось підпишеться на YouTube Premium спеціально заради ігор у Playables, тим не менш саме ця функція може переконати продовжити свою підписку на довше тих користувачів, які вагаються.

Ігри в YouTube: платформа розширюється в напрямі ігор. Допис користувача мережі Х про ігри на YouTube Playables. Скриншот: threads.net/@photonstorming

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media