Артем Чех дописав новий роман

Письменник Артем Чех. Фото: Artem Cheh/Facebook

Український письменник та військовий ЗСУ Артем Чех завершив роботу над новим романом.

Про це повідомила його дружина — кінорежисерка Ірина Цілик.

Вона 26 листопада поділилася, що дочитала рукопис Чеха й хоче "зафіксувати публічно", що тепер той — її "улюблений сучасний український письменник".

"Я завжди була доволі критичною, і мій олівець для першого прочитання творів чоловіка, найкращого друга і партнера — дуже червоний. Але цього разу я все думала: як він це зробив?! Я вражена і страшенно задоволена. Як читачка, як людина з режисерським поглядом на світ і як одна сатана", — прокоментувала вона.

Цілик зазначила, що поки не може розповісти більше деталей про книгу, проте припустила, що її опублікують наступного року.

"І так, цілком може бути, що я не об'єктивна. Але щиро хочу привітати Чеха із завершенням грандіозного кропіткого процесу і побажати його роману яскравої долі", — підсумувала жінка.

Крім того, у коментарях Цілик вказала, що у романі є еротичні сцени, які її "дуже потішили".

Зазначимо, що в подкасті "Про текст" від Litosvita письменник розповідав, що події його нового роману будуть розгортатися в Америці.

Хто такий Артем Чех

Артем Чех (справжнє ім'я — Артем Олександрович Чередник) — автор 12 прозових та нонфікшн-книжок.

Головний редактор проєктів "94 дні. Євромайдан очима ТСН" та "Війна очима ТСН". З грудня 2008-го опановував дауншифтингДауншифтинг — соціальна поведінка або тренд, які стосуються людей, що живуть простим життям, щоб вийти з щурячих перегонів обсесивного матеріалізму і зменшити "стрес, понаднормові і психологічні витрати, які можуть супроводжувати його". Життєва філософія "життя заради себе", "відмови від чужих цілей". на Чернігівщині.

З травня 2015 по липень 2016 року воював на Донбасі. З початку повномасштабного вторгнення повернувся до війська.

Одружений, виховує сина. У травні 2019 року презентував новий роман "Район Д" про своє рідне місто — Черкаси.

Також у 2019 році здобув премію імені Джозефа Конрада від Польського інституту в Києві.

Роман Артема Чеха "Хто ти такий?" став книгою року за версією BBC Україна у 2021 році. Це автобіографічна історія, за мотивами якої режисерка Ірина Цілик зняла фільм "Я і Фелікс" з Юрієм Іздриком в головній ролі.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media