К-поп і Чарльз III: учасниці південнокорейського гурту Blackpink стали володарками Ордену Британської імперії

. Фото: PA MEDIA

Учасниці південнокорейського гурту Blackpink, який належить до напряму к-поп, стали володарками Ордену Британської імперії — вони отримали нагороди з рук короля Чарльза ІІІ.

Про це повідомляє ВВС.

Чотири солістки — Розанна Пак, Дженні Кім, Джису Кім та Лаліса Манобан — отримали нагороди, оскільки виступили як посолки на саміті СОР зі зміни клімату та пропагували цілі ООН у сфері сталого розвитку. Вони допомагали розповідати про екологічні проблеми "мільйонам молодих людей".

Співачок нагородили під час державного візиту президента Південної Кореї Юн Сук Йоля до Великої Британії. Церемонія відбулася в Букінгемському палаці у залі, яку використовують для прийому найпочесніших гостей, а напередодні солісток запросили на державний бенкет у Букінгемському палаці.

У своїй промові король Чарльз III сказав про популярність корейської попкультури і зауважив, що музикантки Blackpink підтримують екологічні проєкти: "Я можу тільки захоплюватися тим, як вони, суперзірки світового масштабу, можуть приділяти велику увагу цим життєво важливим проблемам", — сказав Чарльз III.

Також король зізнався, що особисто йому не вистачає "того, що можна було б назвати Gangnam StyleЦе назва найпопулярнішого хіта південнокорейського виконавця PSY. Відеокліп на цю пісню у 2015 році набрав найбільшу кількість переглядів в історії YouTube і утримував цю позицію протягом двох років. Зараз у ролика майже 5 млрд переглядів." — згодом британський військовий оркестр виконав цю пісню під час зміни варти в середу вранці. Також вони виконали попурі з пісень у стилі к-поп, а не звичні маршові мелодії, що здивувало туристів, які зібралися біля Букінгемського палацу, щоб подивитися на церемонію.

К-поп і Чарльз III: учасниці південнокорейського гурту Blackpink стали володарками Ордену Британської імперії. Фото: PA MEDIA

Blackpink — один із найпопулярніших жіночих гуртів у світі. Згідно з Книгою рекордів Гіннеса, Blackpink є найбільш прослуховуваним жіночим колективом у Spotify. Попередніми рекордсменками були учасниці британського гурту Little Mix. Найпопулярніші треки південнокорейського гурту — How You Like That, Kill This Love та DDU-DU DDU-DU.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media