"Ліверпуль. Жовто-блакитна субмарина" | Документальний проєкт на Суспільне Культура

Колаж Суспільне Культура

Зйомки проєкту відбувалися у травні 2023 року під час ЄвроФестивалю — спеціальної культурної події, яка відбулася у Ліверпулі напередодні Пісенного конкурсу Євробачення-2023. Тоді протягом двох тижнів презентували 24 культурні проєкти, більшість з яких були створені в колаборації українських і британських митців. Ці проєкти мали на меті ближче познайомити європейську й британську аудиторії з українським культурним розмаїттям і знайти перетини між українською й британською культурами.

"Ліверпуль. Жовто-блакитна субмарина" — документальний проєкт, що показує глядачам залаштунки цього культурного обміну і досліджує сучасні процеси інтеграції української культури в європейський контекст.

Герої проєкту — учасники й відвідувачі фестивалю, що власними історіями демонструють унікальний зв'язок та культурну інтеграцію України в площину Ліверпуля — однієї з культурних столиць Європи. Зокрема своїми думками поділяться директорка Ліверпульської галереї Open eye gallery Сара Фішер, волонтерка та переселенка з Нової Каховки Юлія Курінна й актор і режисер Юрій Радіонов.

Проєкт створено за підтримки Британської Ради в Україні.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media