Корпорація X подала до суду на організацію, яка звинуватила соцмережу в поширенні антисемітського контенту

. MM News

Корпорація Ілона Маска X (колишній Twitter) подала судовий позов проти громадської організації Media Matters for America. У позові йдеться, що організація "маніпулювала" даними, намагаючись "знищити" платформу.

Про це повідомляє BBC.

Правозахисна організація заявила, що деяка реклама з'явилася на X поряд із публікаціями антисемітського та пронацистського змісту. Після цього низка компаній, серед них Apple, Disney, IBM і Comcast призупинили показ реклами на X.

У відповідь на це в соцмережі заявили, що реклама з'являлася поруч із ненависницьким вмістом лише для Media Matters, але не для жодного іншого глядача.

"Media Matters свідомо та зловмисно виготовили поруч зображення, що зображують дописи рекламодавців на платформі соціальних мереж X Corp., поряд із неонацистським і маргінальним вмістом білих націоналістів, а потім зобразили ці вигадані зображення, ніби це те, що типові користувачі X бачать на платформі", — йдеться у позові X Corp.

Також виконавча директорка X Лінда Яккаріно заявила: "Ось правда. Жоден справжній користувач X не бачив реклами IBM, Comcast або Oracle поряд із вмістом зі статті Media Matters".

У відповідь на позов від Х, президент Media Matters Анджело Карузоне заявив, що вони виграють будь-який судовий позов і назвав Маска хуліганом:

"Далекий від прихильника свободи слова, яким він себе називає, Маск є хуліганом, який погрожує безпідставними позовами, намагаючись змусити замовчувати повідомлення, які є правдивими".

Організація Media Matters відома своєю критикою консервативних ЗМІ. Вони позиціюють себе як некомерційний "прогресивний дослідницький та інформаційний центр, який займається всебічним моніторингом, аналізом і виправленням консервативної дезінформації в ЗМІ США".

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media