"Укрзалізниця" переозвучила київську електричку. Станції оголошують, зокрема, Жадан і Джонсон

. Колаж: "Укрзалізниця"/скриншот

"Укрзалізниця" 1 листопада запустила нову озвучку для кільцевої електрички Києва. Там лунатимуть голоси Сергія Жадана, Джамали й Боріса Джонсона.

Про це підприємство повідомило на своїй сторінці Facebook.

Ініціатива приурочена до Дня залізничника, який відзначатимуть 4 листопада.

Усі 20 станцій київської електрички оголошують відомі українці: письменники, спортсмени, музиканти, телеведучі. Станцію "Дарниця" озвучив експрем'єр-міністр Великої Британії Боріс Джонсон.

Також до озвучування долучилися письменник Сергій Жадан, співачка Джамала та футболіст Андрій Шевченко.

Як зазначають в "Укрзалізниці", у новій озвучці лунають не тільки самі назви станцій, а й мотивувальні фрази та цікаві факти про деякі станції та локації, до яких вони ведуть. Серед таких висловів, наприклад, "Робимо все, щоб світ вболівав за нашу перемогу" (зачитує Андрій Шевченко) або "За наш прекрасний Київ, як і наш Донецьк, наш Маріуполь і наш Бахчисарай варто боротися" (говорить Джамала).

Окрім того, до Дня залізничника у 2023 році "Укрпошта" випустила марку "Героїчні професії. Залізні люди", присвячену працівникам "Укрзалізниці". Тираж поштового блоку — 150 000 примірників.

Поштовий набір "Героїчні професії. Залізні люди", присвячений працівникам "Укрзалізниці". Укрпошта

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media