Ірма Вітовська, Карлос Соареш, Арам Арзуманян: оголошено, хто гратиме в серіалі "Карлос в Україні"

Фото надане Суспільним Мовленням

Суспільне Мовлення оголосило список акторів та акторок, які гратимуть у першому мок'юментарі від Суспільного Культура — "Карлос в Україні".

Про це повідомляє пресслужба Суспільного Мовлення.

За сюжетом, американський журналіст Карлос приїздить в Україну, щоб зняти документальний проєкт про цивільне життя під час повномасштабної війни. У процесі роботи Карлос із захопленням відкриває для себе українців — щирих, енергійних та винахідливих людей, які навіть за найскладніших обставин зберігають силу духу та неймовірний оптимізм. Звичайно, на всіх героїв чекає багато пригод, особистих випробувань і трансформацій.

Серед акторів:

  • Карлос Соареш грає роль американського журналіста Карлоса Сміта. Спочатку Карлос лише спостерігає за своїми героями, але зрештою стає безпосереднім учасником подій. Несвідомо Карлос змінює героїв та змінюється сам. Повітряні тривоги, відключення світла, економічна криза — ці та інші соціально важливі теми лягають в основу кожної серії серіалу. Карлос проходить різні випробування разом із героями зйомки, та найскладнішим для нього стає випробування коханням.

Свою роль виконавець коментує так: "Карлосу набридли розмірене життя і нудні сюжети в Америці. Він вирішує ризикнути й поїхати в Україну, щоб зняти проєкт свого життя і показати всьому світу звичайних українців під час жахливої війни. Звичайно, він бере з собою свого оператора і за сумісництвом найкращого друга Г’ю. В Україні Карлосу спочатку ніяково і страшно, але згодом він знайомиться зі своїми героями — людьми різного соціального статусу, різних професій і різного віку. У процесі роботи Карлос все більше захоплюється і надихається українцями через їхню сміливість, відважність, людяність і щирість. Всі герої стають йому добрими друзями, а хтось — майже сім'єю. І, можливо, саме тут Карлос зустріне кохання всього свого життя".

  • Ірма Вітовська та Арам Арзуманян грають переселенців Аліну та Юрія.

Аліна та Юрій — подружжя, яке після початку повномасштабного вторгнення переїхало до Києва, втративши все, що мали, і тепер змушені починати життя спочатку. Юрій — підприємець, який раніше мав усе, чого потребував від життя: гарну дружину, дім, BMW і три точки на базарі. Тепер він разом з Аліною мешкає в гуртожитку і щосили намагається якось "крутитися" на новому місці. Аліна звикла почуватися поруч із чоловіком, як за кам'яною скелею, але нове життя приносить нові випробування у їхні стосунки.

  • Ніна Набока та Григорій Боковенко грають пенсіонерів Раїсу Романівну та Віктора Миколайовича.

Раїса Романівна — активна та щира українська жінка, яка все життя працювала на заводі, а зараз займається господарством і городом, за який, звичайно ж, готова перегризти горло окупантам. Віктор Миколайович — тихий та мовчазний, але тільки на перший погляд і тільки при своїй дружині. В інших ситуаціях — винахідливий і харизматичний душа компанії, який і на акордеоні зіграє, і пісню заспіває, і якусь веселу побрехеньку розкаже. Раїса Романівна і Віктор Миколайович живуть разом понад 50 років. За цей час вони багато зробили: побудували будинок, посадили садок, виростили чудового сина. Але й тепер їхнє життя не зупиняється, хіба що війна вносить свої корективи.

  • Сина Раїси Романівни й Віктора Миколайовича, який з'являється в одному з епізодів серіалу, зіграв Даніель Салем.
  • Ірина Кудашова та Владислав Писаренко грають ролі адміністраторки ресторану Марії та бармена Влада.
  • Владислав Карачій та Антон Вахліовський — роль волонтерів Андрія та Віталія.
  • Олена Ларіна та Тимофій Дмитрієнко — роль лікарки Каті та її сина Вадіка.

Також у серіалі ролі виконують Костянтин Анік''єв, Кароліна Мруга, Віталій Деревянчук, Олександр Есмурзієв, Борис Савенко, Петро Нікітін, Олена Олейнікова, Михайло Аугуст, Дмитро Оскін, Олексій Гладушевский, Тімур Мірошниченко та інші.

Про команду "Карлоса в Україні"

Авторами ідеї є Юлія Дощанська і Влад Таран. Режисер і продюсер проєкту — Нікіта Торжевський.

Скриптдоктор — Станіслав Мєдвєдєв. Шоуранеркою проєкту є Юлія Дощанська.

Керівниця проєкту з боку Суспільного — Альона Голякова, креативний супервізор — Лук’ян Галкін.

Проєкт реалізують за повної донорської підтримки Transtele — Canal France International.

Суспільне Культура — загальнонаціональний телеканал для культурного дозвілля. Кіно, театр і музика, цікаві програми про мистецтво, спецпроєкти та ефіри наживо з головних культурних і мистецьких подій країни та світу.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media