Сара Джессіка Паркер продюсуватиме документальний фільм про українських артистів балету в еміграції

. Фото: alexeiratmansky/Instagram

Американська акторка Сара Джессіка Паркер продюсуватиме документальний фільм Міріам Ґуттман про українських артистів балету Front Row ("Перший ряд"). Стрічка розповість про життя українських танцюристів в еміграції.

Про це 15 жовтня повідомило видання Variety.

Паркер розповідає: "Front Row демонструє наполегливість і людський стан на тлі жорстоких випробувань війни".

У фільмі йдеться про групу українських танцюристів в еміграції, які формують нову балетну трупу United Ukrainian Ballet. У Вашингтоні Олексій, один з провідних артистів балету, знайомиться з Олександром Будьком — військовим, який втратив обидві ноги в бою на українському кордоні з Росією. Між ними зав'язується дружба, і Олександр приєднується до балетної трупи. Він взяв участь у хореографічній постанові на сцені в Каліфорнії (США).

Крім того, у жовтні видавництво "Прометей" очікує з друку автобіографічний роман Будька "Історія Впертого чоловіка".

Виступ української трупи United Ukrainian Ballet з військовим Олександром Будьком. Фото: alexeiratmansky/Instagram

"Надати цим танцюристам міжнародну платформу, щоб розповісти свої історії через силу, красу і твердість балету — це велика честь", — додала Паркер.

Ісідур Роберс, засновник і продюсер компанії Scenery, сказав: "Фільм Front Row це захопливий екскурс у світ балету, що демонструє непохитну рішучість і відданість групі танцюристів з України".

Очікується, що документальний фільм завершать у 2024 році. Нині він перебуває на стадії постпродакшну.

Хто така Сара Джессіка Паркер

Це американська акторка, продюсерка та модель. Всесвітню славу їй принесла роль журналістки Кері Бредшоу в телесеріалі "Секс і місто".

Чотириразова лауреатка премії "Золотий глобус" за найкращу жіночу роль у комедійному серіалі та дворазова лауреатка премії "Еммі".

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media