"Лабораторія" запускає серію перекладної військової літератури

Книга First to Fight Віктора Крулака, яку "Лабораторія" видасть у 2024 році. Anton Martynov\Facebook

Видавництво "Лабораторія" анонсувало серію книг на військову тематику, почнуть із видань про морську піхоту.

Про це 1 жовтня, в День захисників та захисниць України, повідомив засновник видавництва Антон Мартинов у Facebook.

"Наші військові разом із британськими та американськими колегами зробили селексьон, за яким ми вже в «Лабораторії» пройшлись і домовились про ліцензії на видання і будемо робити переклади", — поділився видавець.

За словами Мартинова, перші книжки із серії будуть про морську піхоту. Він уже проанонсував три книжки, контракти на які видавництво вже підписало.

Серед них:

  • The Unforgiving Minute: A Soldier's Education, Craig M. Mullaney ("Невблаганна хвилина: навчання солдата" Крейґа Маллані)

Автор роздумує над важливими аспектами військової служби: відданістю, моральними виборами та роботою психіки під час бойових дій. Маллані розповідає про внутрішні конфлікти, радощі та випробування, з якими зіткнувся на власному досвіді в армії. Окрім цього, він висвітлює важливість освіти, аналізу та постійного вдосконалення для військового лідерства.

За слова Мартинова, книга "надає читачеві можливість крок за кроком відчути життя військового — від підготовки до бою".

  • First to Fight: An Inside View of the U.S. Marine Corps, Victor H. Krulak ("Перші до бою: погляд зсередини Корпусу морської піхоти США" Віктора Крулака)

Віктор Крулак відомий своїм досвідом багаторічної служби в морській піхоті США. У книзі First to Fight він намагається пояснити сутність морської піхоти, її цінності, традиції та внутрішню динаміку. Крулак аналізує роль морської піхоти в історії США, розповідає про найважливіші битви та операції, у яких брали участь морські піхотинці, а також розкриває різні аспекти підготовки та служби в цьому військовому підрозділі.

  • Royal Marines Commandos: The Inside Story of a Force for the Future, John Parker ("Командос королівської морської піхоти: прихована історія сили майбутнього" Джона Паркера)

Книга Джона Паркера присвячена історії та діяльності королівських морських піхотинців Великої Британії. Вона розглядає роль і внутрішнє життя королівських морських піхотинців.

Реліз книг українською мовою заплановано на 2024 рік.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media