Перемогу на нацвідборі "Дитячого Євробачення 2023" здобула Анастасія Димид

. Колаж Вікторія Желєзна/Суспільне Культура

На "Дитячому Євробаченні 2023" Україну представлятиме Анастасія Димид. Вона співатиме пісню "Квітка", яку написала Світлана Тарабарова.

На національному відборі жюрі віддало їй 4 бали, а глядачі — 5 балів, так вона набрала 9 балів у сумі та опинилася на першому місці турнірної таблиці.

Анастасія Димид

Дев'ятирічна Анастасія родом із села Гошів Івано-Франківської області. Анастасія прагне нести людям радість і вірить, що її голос залишає слід у серцях слухачів та пробуджує незабутні емоції. Каже, що її суперсила в тому, що вона українка.

Настя мріє стати відомою на весь світ співачкою, прагне до самовдосконалення та музичних експериментів, бо переконана: творчий процес — це постійний саморозвиток.

"Я переможу на цьогорічному нацвідборі, бо я завзято і наполегливо працювала задля цього моменту все життя!" — каже Анастасія Димид.

Результати голосування:

  • POLINA BABIY: журі – 5 балів; глядачі – 3 бали;
  • Анастасія Димид: журі – 4 бали; глядачі – 5 балів;
  • Анастасія Бєлібова: журі – 1 бал; глядачі – 4 бали;
  • Денис Грищук: журі – 2 бали; глядачі – 1 бал;
  • 3'beauties: журі – 3 бали; глядачі – 2 бали;

Про "Дитяче Євробачення"

Нагадаємо, дитячий пісенний конкурс "Євробачення 2023" пройде 26 листопада в Палаці Нікайя у Ніцці.

Україна бере участь у Дитячому пісенному конкурсі "Євробачення" з 2006 року. Відтоді один раз перемагала (Анастасія Петрик з піснею "Небо" у 2012 році) та двічі посідала друге місце (у 2008 та 2013 роках).

Радіо Промінь — офіційний радіопартнер "Дитячого Євробачення".

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представників України, а також забезпечує участь представників України на Дитячому пісенному конкурсі "Євробачення 2023".

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media