Meta представила окуляри зі штучним інтелектом: вони можуть виходити в прямий етер

Нова модель Ray-Ban. CNET

Генеральний директор компанії Meta Марк Цукерберг 27 вересня презентував нові продукти зі штучним інтелектом.

Про це повідомляє Reuters.

Cеред нових гаджетів, представлених на конференції Meta Connect:

  • Нове покоління "розумних" окулярів. Вони можуть відповідати на запитання, фотографувати, надсилати фото та відео у WhatsАpp, Facebook та Instagram, а також проводити прямі трансляції в соцмережах. Окрім цього, пристрій можна використовувати як навушники та диктофон.
  • Боти, які створюють фотореалістичні зображення.
  • Оновлена гарнітура віртуальної реальності.

Цукерберг описав ці продукти як такі, що "об'єднують віртуальний і реальний світи", та підкреслив, що Meta прагне надавати "недорогий або безкоштовний" штучний інтелект, який може інтегруватися в повсякденну рутину.

"Іноді ми впроваджуємо інновації, випускаючи щось, чого ще ніхто не бачив. Та часом ми впроваджуємо інновації, взявши щось приголомшливе, але дуже дороге — і зробивши його доступним для всіх або навіть безкоштовним", — сказав Цукерберг.

Окрім цього, керівник Meta пообіцяв, що нове покоління "розумних" окулярів Ray-Ban (ESLX.PA) від Meta з'явиться в продажі 17 жовтня. Їхня ціна буде становити 299 доларів.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media