Суд призначив актору Денні Мастерсону до 30 років позбавлення волі у справі про зґвалтування двох жінок

. Денні Мастерсон разом із адвокатом у суді у 2020 році. Фото: Lucy Nicholson - Pool/Getty Images

У Лос-Анджелесі (США) засудили актора і діджея Денні МастерсонаДеніел Пітер Мастерсон — американський актор. Зіграв Стівена Хайда у серіалі "Шоу 70-х" (1998-2006), Майло Фостера у "Чоловіки за роботою" (2012-2014) та Джеймсона "Півня" Беннета у "Ранчо" (2016-2018)., відомого за серіалами "Ранчо" та "Шоу 70-х", до 30 років позбавлення волі у справі про зґвалтування двох жінок. Про це 8 вересня повідомило Associated Press

Суддя Верховного суду Лос-Анджелеса Шарлейн Ф. Ольмедо винесла вирок 47-річному Мастерсону після того, як вислухала заяви жінок і виступи адвокатів. Обидва інциденти сталися у будинку актора у 2003 році. Згідно з вироком, в обох випадках він накачав жінок наркотиками, після чого жорстоко зґвалтував їх.

"Коли ти зґвалтував мене, ти вкрав мене, — сказала одна з жінок. — Це і є зґвалтування, крадіжка духу. Ти жалюгідний, ненормальний і абсолютно жорстокий. Світові буде краще, якщо ти будеш сидіти у в'язниці".

Прокурори стверджували, що Мастерсон використав своє становище у Церкві саєнтології, до якої також входили його жертви, аби уникнути наслідків протягом десятиліть після нападів. Жінки заявили на суді, що у церкві їх відмовляли від звинувачення Мастерсона.

Денні Мастерсон. Фото: @DHCmedia22/X (Twitter)

Захист домагався одночасного відбування покарання за двома вироками і просив призначити йому покарання від 15 років до довічного ув'язнення. Обвинувачення вимагало для актора повного терміну від 30 років до довічного ув'язнення.

Однак вирок був максимально можливим за законом. Це означає, що Мастерсон матиме право на умовно-дострокове звільнення після відбуття 25 з половиною років, але може залишитися у в'язниці довічно.

"Я знаю, що ви сидите тут, непохитно наполягаючи на своїй невинуватості, і тому, без сумніву, відчуваєте себе жертвою системи правосуддя, яка вас підвела, — сказала суддя перед винесенням вироку. — Але, пане Мастерсон, ви тут не жертва. Ваші дії 20 років тому позбавили іншу людину права голосу і вибору. Так чи інакше, вам доведеться примиритися з вашими попередніми діями та їхніми наслідками".

Адвокати актора планують подати апеляцію. Пізніше вони заявили, що "пан Мастерсон не скоював злочинів, за які він був засуджений", а також, що команда адвокатів апеляційної інстанції виявила "низку суттєвих доказових і конституційних проблем", пов'язаних з вироком.

Раніше Суспільне Культура повідомляло, що у червня присяжні визнали Мастерсона винним у зґвалтуванні двох жінок у 2003 році, але не змогли винести вердикт щодо звинувачення у листопаді 2001 року, яке стосувалося його колишньої подруги.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media