Стівен Фрай відвідав "Підпільний Стендап" і дав кілька рекомендацій українським комікам

Стівен Фрай і комік Антон Тимошенко після "Підпільного Стендапу", 6 вересня 2023. Фото: Підпільний Стендап/Facebook

Британський актор та письменник Стівен Фрай у Києві не тільки став ведучим третього Саміту перших леді та джентльменів, а й відвідав "Підпільний Стендап""Підпільний Стендап" — наймасштабніший стендап-проєкт України, заснований у 2015 році. . Відповідні дописи зʼявилися в соціальних мережах.

Стівен не тільки виступив з промовою на сцені, але й послухав жарти від українських коміків. Наприклад, керівник "Підпільного Стендапу" Свят Загайкевич розповів свій коронний анекдот про стоматологів.

Також письменник влаштував імпровізовану автограф-сесію.

У коментарі для Суспільне Культура концертна директорка Дарʼя Асеєва розповіла, що це була випадковість, що актор погодився відвідати подію. Також вона зауважила, що "він чудовий, дуже підтримує Україну", а також дав кілька рекомендацій учасникам події.

Стівен Фрай відвідав "Підпільний Стендап", 6 вересня 2023. Скриншоти зі сторінки в Instagram

Стівен Фрай відвідав "Підпільний Стендап", 6 вересня 2023. Скриншоти зі сторінки в Instagram

Стівен Фрай відвідав "Підпільний Стендап", 6 вересня 2023. Фото: Єлизавета Сазонова для "Підпільний Стендап"/Facebook

Стівен Фрай відвідав "Підпільний Стендап", 6 вересня 2023. Фото: Єлизавета Сазонова для "Підпільний Стендап"/Facebook

Хто такий Стівен Фрай

Стівен Фрай — британський комедійний актор, письменник, сценарист, телевізійний ведучий, режисер, директор футбольного клубу "Норвіч Сіті".

Популярність здобув передусім своїми ролями у телевізійних серіалах, як-от "Чорна Гадюка" (1985–1989) та "Дживс і Вустер" (1990–1993). За межами Великої Британії Фрай найкраще відомий за роллю Оскара Вайлда у фільмі "Вайлд" (1997).

Стівен Фрай знаний як представник еталонного англійського духу та класичної англійської мови. Окрім роботи у кінематографі, він веде колонки у газетах і журналах та має у своєму доробку чотири романи й три частини автобіографії.

Стівен Фрай 4 вересня приїхав до Києва, щоб провести Саміт перших леді та джентльменів. Він активно ділиться враженнями від перебування в столиці України, зокрема поділився, як ховався в укритті під час повітряної тривоги, та відвідав Бабин Яр.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media