Гурт Latexfauna створив профіль на OnlyFans: збиратиме кошти для ЗСУ

Гурт Latexfauna. Пресофіс LATEXFAUNA

Український гурт Latexfauna відкрив сторінку на сервісі OnlyFansOnlyFans — платформа, на якій можна публікувати аудіовізуальний контент для обмеженої аудиторії за платною підпискою та монетизувати його. Особливу популярність сервіс здобув як мережа з "контентом для дорослих"., де викладатиме "розпусні фото", щоб зібрати гроші на дрони для Збройних сил України.

Гасло сторінки гурту — "Розпуста проти рашизму". Вартість підписки становить 10 доларів на місяць.

"Переглядай розпусні фото- та відеоматеріали, слухай ще не видані пісні під акустику, дивися делікатні моменти наших подорожей. Пірнай у розпусту разом з нами, лижи мед прямо з вулика разом з нами, допомагай Україні разом з нами", — закликають потенційних підписників Latexfauna.

Зараз на акаунті гурту вже опублікована еротична фотосесія в аксесуарах Nagolovy від художниці Лесі Патоки. Окрім цього, музиканти поширили акустичну пісню "Люцерна", реліз якої ще не відбувся для широкої аудиторії. Фронтмен Latexfauna Діма Зезюлін виконує її оголеним.

За словами учасників гурту, усі зароблені кошти "підуть на допомогу Україні в боротьбі з російською агресією".

Чи законно це?

Зараз розповсюдження порнографічного контенту вважається незаконним та може передбачати кримінальну відповідальність (штраф або навіть тюремне ув'язнення).

Однак 18 серпня у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт про часткову декриміналізацію порнографії в Україні. Згідно з ним, влада перегляне дію двох статей Кримінального кодексу:

  • Статтю 301, яка стосується ввезення, виробництва та поширення порнографії, пропонують викласти у новій редакції. Вона передбачатиме покарання лише за поширення порно без згоди людини, яка у ньому зображена, або за поширення серед неповнолітніх.
  • Статтю 302 (про організацію "місць розпусти") пропонують скасувати взагалі.

Ініціатор законопроєкту — депутат від партії "Голос" Ярослав Железняк — зазначив, що кримінальна відповідальність залишиться:

  • за поширення чи виробництво дитячої порнографії;
  • за поширення чи виробництво екстремального порно (насильство, зоо-, некрофілія);
  • порно без згоди (порнопомста, deep fake).

Водночас до парламенту хочуть внести альтернативний законопроєкт, який навіть посилить відповідальність за поширення порнографії.

Хто такі Latexfauna

Latexfauna — український музичний гурт у жанрі інді-поп, що виник у 2015 році. Виконує пісні українською та суржиком.

Троє учасників гурту — Дмитро Зезюлін, Костянтин Левицький та Олександр Димань — створили свій музичний гурт ще на першому курсі Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.

Після університету їхній проєкт тимчасово припинив діяльність. Проте за п'ять років хлопці вирішили створити новий гурт, з оригінальною назвою, яка "буде гуглитися" — Latexfauna.

У червні 2017 року гурт підписав контракт із лейблом Moon Records.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media