Концертів не буде, але буде альбом: з проєкту "Стас Корольов 2" пішла частина команди

Ексклюзивно
Фото: staskoroliov/Instagram

У Києві 14 вересня мав відбутися концерт "Стас Корольов 2: Цифровий утікач" — однак його не буде. Про це 1 вересня повідомив сам музикант у своєму Telegram-каналі.

"Концерт в Києві не відбудеться. І взагалі більше концертів в другому сезоні не відбудеться, гурт більше не існує. Вибачте всі, хто хотів побачити «Цифрового Утікача». Я робив все, що міг. Квитки повертаються за стандартною схемою", — написав він.

Пізніше він додав, що проєкт продовжує існувати. У коментарі Суспільне Культура Корольов розповів, що частина команди концертного складу вирішила піти, тому "живих виступів із програмою, яку ми грали останні півтора року, більше не буде".

Він додав: "Натомість зараз в активній фазі робота над альбомом, матеріал для якого записувався протягом півтора року. Вихід лонгплею буде кульмінаційним завершенням другого сезону".

У коментарях до свого посту він зауважив, що після виходу альбому візьме невелику паузу, а тоді буде третій сезон, "в якому буде знову щось зовсім інше".

Стас Корольов. Надано командою артиста

"Стас Корольов 2" — аудіовізуальний гурт, друга інкарнація сольного проєкту музиканта-мультиінструменталіста Стаса Корольова, в минулому — продюсера електронного гурту YUKO. Кар’єру під своїм власним іменем він розпочав у травні 2021-го.

Проєкт "народився" після початку повномасштабного вторгнення.

Влітку 2022 року вийшов хіт "Який день війни", скомпільований з питань українців у пошуковій системі Google.

А восени проєкт провів "Нескінченний концерт" — гурт без зупинок майже 7 годин по колу виконував інструментальну версію пісні "Кав’ярня", доки не було зібрано мільйон гривень на потреби медбатальйону "Госпітальєри".

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media