Аґнета Фельтскоґ зі шведської ABBA випустила новий сольний сингл

. Фото: Nicky J Sims/Getty Images

Співачка із шведського попгурту ABBA, 73-річна Аґнета Фельтскоґ відновила сольну кар'єру треком Where Do We Go From Here? ("Куди ми йдемо звідси?"). Вихід пісні на радіо BBC Аґнета анонсувала 30 серпня у своєму Instagram.

Ось як співачка розповідає про задум пісні: "Кілька років тому я почула по радіо одну з пісень з мого останнього альбому «А». У мене багато приємних спогадів про створення цього альбому. Я усміхнулася, ото час летить…"

В Аґнети виникла думка: як би звучав альбом, якби його зробили його сьогодні? Співачка звернулася до людей, які продюсували "A" у 2013 році щодо переосмислення та створення нової версії альбому. Їм сподобалася ідея. А одна з перероблених пісень сподобалась артистці: вона звучала, на її думку, "свіжо і сучасно".

"Ми назвали альбом «А+» і навіть записали нову пісню! І це буде перше, що ви від мене почуєте. Уже не дочекаюся, щоб почути, що ви про це скажете", — написала Аґнета Фельтскоґ на своїй Instagram-сторінці, яку створила під сольний проєкт.

За свою кар'єру Аґнета Фельтскоґ також реалізовувалась як акторка, музична продюсерка та композиторка.

Співачка з колишньої ABBA, солістка Аґнета Фельтскоґ. agnetha_official/Instagram

Про гурт ABBA

Це шведський музичний квартет, який заснувала група музикантів у 1972 році в Стокгольмі. Назва гурту — це перші літери імен учасників: Аґнета Фельтскоґ, Б'єрн Ульвеус, Бенні Андерссон та Анні-Фрід Лінґстад. Гурт вважається одним із найуспішніших за всю історію попмузики. ABBA продали понад 380 мільйонів альбомів і синглів у всьому світі.

Наступного року виповнюється 50 років від перемоги гурту на "Євробаченні": майбутній конкурс після перемоги шведки Loreen відбудеться на батьківщині гурту.

На прем'єрі пісні ведуча BBC Radio Зоуї Болл запитала в Аґнети, чи планує ABBA якось відреагувати на цю подію, на що вона відповіла: "Ви ніколи нічого не знаєте про ABBA... Я нічого про це не кажу".

ABBA прославилася такими хітами, як Mamma Mia, Dancing Queen і Take A Chance On Me, квартет розпався у 1982 році, але кілька разів учасники збиралися ще для виступів на приватних вечірках, відкриття закладу в Стокгольмі та навіть у 2021 році записали новий спільний альбом Voyage.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media