"Євробачення-2024": стартував прийом заявок на участь у нацвідборі

"Євробачення-2024". Фото з офіційного сайту конкурсу, https://eurovision.tv/

Суспільне Мовлення розпочало національний відбір на участь у Пісенному конкурсі "Євробачення-2024". Українські артисти можуть подати заявку через форму на сайті конкурсу з 30 серпня до 22 жовтня включно. Фінал нацвідбору відбудеться у лютому 2024 року.

Музичним продюсером національного відбору вдруге став музикант і композитор Дмитро Шуров (Pianoбой): "Я хочу звернутися до всіх музикантів нашої країни: у вас є майже вісім тижнів, щоб створити власну пісню перемоги. Пісню року, яка представить Україну на глобальній міжнародній арені, порве всі чарти та виборе перше місце на цьогорічному «Євробаченні». Я дуже чекаю на ваші пісні, ваш талант і заряд енергії зараз дуже потрібні нашій країні".

Дмитро Шуров музичний продюсер Нацвідбору. Фото: Олег Переверзєв/Cуспільне

Цьогоріч нацвідбір пройде з нововведеннями — глядачі зможуть обрати одного з фіналістів через онлайн-голосування.

"Поміж учасників лонгліста, на яких мені не вистачить місця в списку фіналістів, — а це мій найбільший біль минулого року, — буде проведене голосування. Глядачі оберуть свого фаворита, який отримає шанс позмагатися за перемогу в фіналі", — розповів Шуров.

Умови участі та основні етапи нацвідбору:

  • Участь в нацвідборі можуть взяти артисти від 16 років. Подати заявку можуть сольні виконавці та гурти, склад яких не перевищує 6 людей.
  • Хронометраж пісні — до 3 хвилин. До участі допускають оригінальні пісні, створені без використання інших творів. Крім того, пісня не має оприлюднюватися та виконуватися публічно.
  • Кількість поданих пісень від одного учасника — не обмежена. До того ж правилами національного відбору допускається подання демоверсій.
  • До 9 листопада сформують лонгліст учасників (до 20 виконавців), які продовжать участь у нацвідборі. Учасники повинні будуть пройти прослуховування.
  • За результатами прослуховування до 20 листопада оберуть список фіналістів відбору, який міститиме до 10 виконавців.
  • Серед учасників лонгліста, які не потраплять до списку фіналістів, проведуть рейтингове онлайн-голосування, воно визначить ще одного учасника фіналу.
  • Фінал нацвідбору відбудеться у лютому 2024 року в форматі телевізійного концерту. Переможця визначать за результатами голосування журі та глядачів. Склад журі фіналу українці знову оберуть через онлайн-голосування.

Повні правила Нацвідбору можна знайти тут.

68-й Пісенний конкурс "Євробачення" в травні 2024 року прийматиме шведське місто Мальме. Гранд-фінал проведуть на стадіоні Malmö Arena у суботу, 11 травня, а півфінали, в одному з яких братиме участь і представник від України, відбудуться 7 та 9 травня.

Нагадаємо, що 67-й Пісенний конкурс "Євробачення" відбувся в британському Ліверпулі від імені України та за участі Суспільного Мовлення. Гурт TVORCHI представив Україну з піснею Heart of Steel та посів шосте місце у фіналі конкурсу.

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери "Євробачення".

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media