Знову скасували: російська оперна співачка Анна Нетребко не виступатиме у Таллінні

. Фото: Christoph DE BARRY/Getty Images

В Естонії скасували виступ російської оперної співачки Анни Нетребко. Раніше її виступи скасували в Чехії та Ліхтенштейні. Про це 27 серпня повідомило видання DW.

Концерт Нетребко планували провести у Таллінні 14 листопада. Однак естонська квиткова компанія Piletilevi 27 серпня прибрала анонс виступу із сайту.

Сервіс також пообіцяв повернути глядачам гроші за квитки, не уточнюючи причин скасування концерту. До цього виступ Нетребко в Таллінні вже двічі переносили.

Хто така Нетребко?

Анна Нетребко — російська оперна співачка. Громадянка Росії, з 2006-го також є громадянкою Австрії, живе у Відні.

У 2014 році вона пожертвувала 1 мільйон рублів оперному театру в Донецьку, який на той час уже не був підконтрольним Україні через розпочате Росією вторгнення. Тоді вона казала, що "просто хоче підтримати мистецтво".

Після початку повномасштабної війни в лютому 2022 року Нетребко зіткнулася з бойкотом своїх концертів на Заході. Приблизно через місяць співачка публічно засудила війну і заявила, що зустрічалася з Путіним лише кілька разів за своє життя.

Анна Нетребко і Олег Царьов.

Суд і Метрополітен-опера

Російська оперна співачка Анна Нетребко подала позов до Окружного суду США на Мангеттені проти Метрополітен-опери — вона звинуватила театр у дискримінації, наклепі та порушенні контракту.

Співачка також стверджує, що їй завдали "сильних душевних страждань та емоційних переживань", включно з "депресією, приниженням, збентеженням, стресом і тривогою, а також емоційним болем і стражданням".

Крім того, Нетребко вимагає від оперного театру відшкодування збитків у розмірі $360 000.

Компанія відкидає її претензії. Там вважають, що Нетребко не мала права на виплату через її відмову виконати вимогу компанії засудити Путіна — це, на думку роботодавців, порушило їхнє положення про поведінку.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media