Від "Гуцулки Ксені" до "Водограю": Суспільне Мовлення презентувало Радіоточку з архівними піснями 60–90-х років

. Фото: Facebook/Лев Дутковский

До Дня Незалежності Суспільне Мовлення презентувало Радіоточку — музичну радіостанцію, яка транслюватиме музику, що сформувала українську націю.

Радіостанція Радіоточка доступна онлайн на сайті Українського Радіо та у додатку Суспільне Радіо.

Радіостанція Радіоточка заново відкриває великий і важливий пласт української музики. Зокрема, Суспільне Мовлення має у своїх архівах понад тисячу пісень, які записували в Будинку звукозапису Українського Радіо виконавці 1960–1970-х років, починаючи від "Гуцулки Ксені" до "Водограю". Окрім того, буде великий прошарок музики, яка замовчувалася в радянські часи й не доходила до слухачів.

"Тепер це не має бути втрачено, бо це частина української музичної культури. Готуємо ще кілька сезонів подкастів про українську музику 1960–1990-х", — зазначила креативна продюсерка Радіо Промінь Вікторія Польченко.

Виконавчий продюсер Радіоточки та Радіо Промінь Максим Яковенко зазначив:

"А чи на часі зараз саме така радіостанція, навіть в онлайн-форматі? Скажу відверто — така станція була, є і буде актуальна для нас, українців. Така станція повинна була з'явитися ще чверть століття тому замість багатьох «русских» FM-форматів, але... сталося те, що сталося. І саме в День Незалежності ми запускаємо цей формат для всіх поколінь українців, без винятку. Для тих, хто мешкає в Україні, для тих, хто зараз за кордоном. Бо інтернет дає безмежні можливості для трансляції, і це головне!"
Радіоточка

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.me