Зеленський подякував артистам, що виступають для військових та на благодійних концертах

. Звернення Зеленського/Скріншот

Президент України Володимир Зеленський звернувся до українців та подякував кожному та кожній за їхню участь у боротьбі з агресором. У своєму зверненні до Дня Незалежності він подякував усім артистам, які виступають для військових на передовій та на благодійних концертах для підтримки української армії.

У відеозверненні можна побачити кадри музичних виступів та кліпів гурту "Антитіла", Андрія Хливнюка, Джамали та інших.

"Важливий кожен, хто працює й дає роботу іншим. Сплачує податки, за які забезпечуються військо, оборона, рух уперед і майбутня перемога. Кожен, хто організовує збори й підтримує вогонь волонтерства, цієї щирої української єдності. Кожен, хто знаходить і привозить усе те, що так потрібно в окопах. Кожен, хто тренує наших воїнів. Хто здобуває славу Україні спортивними перемогами. Хто відчинив двері власного дому й прихистив тих, які втратили свою домівку. Я дякую вам!
Ті, хто народжує для українців рядки, що мотивують, кладе їх на прекрасну музику, виконує ці пісні для бійців на фронті, для поранених у госпіталі, на благодійних концертах у світі. У світі, який бореться пліч-о-пліч із нами. З Україною", — сказав Зеленський.

Свою відеопромову Зеленський записав на тлі муралу, присвяченому розстріляному військовому, снайперу 163-го батальйону 119-ї окремої бригади ТРО Чернігівської області Олександру Мацієвському.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media