The Rolling Stones, схоже, заспойлерили новий альбом рекламою в лондонській газеті

Мік Джаггер — учасник гурту Rolling Stone. Getty Images

Гурт Rolling Stones, ймовірно, анонсував назву нового альбому у виданні Hackney Gazette. Музиканти натякнули на неї в рекламі вигаданого бізнесу з ремонту скла. Про це повідомляє BBC.

Видання Hackney Gazette опублікувало оголошення з алюзіями на відомі пісні гурту: Satisfaction та Gimme Shelter.

"Наша дружня команда обіцяє вам задоволення, — йшлося в оголошенні. — Коли ви скажете «дайте мені притулок», ми полагодимо ваші розбиті вікна".

Оголошення в газеті Hackney Gazette. BBC

Реклама містила ще декілька підказок: мініатюрна версія знаменитого логотипа Rolling Stones у формі губ з'явилась замість крапки над літерою "i", а вигаданий бізнес із ремонту скла заснований у 1962 році — тоді, коли створили гурт.

Логотип Rolling Stones. Вікіпедія

Вважається, що назва компанії Hackney Diamonds є назвою нового альбому гурту. На оголошенні вона написана тим самим шрифтом, що застосовувався на обкладинці альбому Some Girls (1978).

Обкладинка альбому Some Girls гурту Rolling Stones. Вікіпедія

Ця фраза (Hackney Diamonds) — британський сленговий вираз для позначення битого скла. Зокрема, уламків, що залишаються на землі після розбиття вікон автомобілів та вітрин магазинів під час пограбування.

У газетному оголошенні також вказано номер телефону, за яким клієнти можуть звернутися, щоб дізнатися ціну. Якщо вони це зроблять, то почують записане повідомлення: "Ласкаво просимо до Hackney Diamonds, спеціалістів з ремонту скла. Не сердьтеся, полагодьте його. Відкриття на початку вересня, Мейр-стріт, E8. Зареєструйтеся для дзвінка на www.hackneydiamonds.com. Приходьте".

Сайт пропонує шанувальникам приєднатися до списку розсилки, який веде лейбл Universal Music, що випускає диски гурту.

Вперше рекламу помітив Саймон Гарпер, засновник журналу Clash Magazine. Він розмістив її в X (Twitter).

Офіційно Rolling Stones ще не підтвердили майбутній реліз свого 31-го альбому. Якщо загадкова новинка таки з'явиться на світ, це буде перший альбом гурту з 2005 року. А також перший реліз зірок після смерті барабанщика Чарлі Воттса у серпні 2021 року. Відомо, що музикант записав нові барабанні треки з гуртом перед своєю смертю.

Що відомо про Rolling Stones

The Rolling Stones — англійський рок-гурт, створений у 1962 році. Їхня музика вважається однією з найбільш продаваних за всі часи: орієнтовний обсяг продажів записів гурту оцінюють приблизно у 200 мільйонів копій. Гурт отримав чотири нагороди "Ґреммі". У 1989 році The Rolling Stones були внесені до Зали слави рок-н-ролу.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media