Користувачі платної версії Twitter тепер можуть приховати свій значок верифікації

Верифікація у Twitter. SocialPilot

У соціальній мережі X (до ребрендингу — Twitter) з'явилася нова функція: тепер передплатники можуть приховати свої сині галочки верифікації. Про це повідомляє The Verge.

Тепер користувачі можуть у налаштуваннях акаунту обрати, чи хочуть вони демонструвати свою передплату на платформі. Якщо приховати галочку, то вона не буде відображатися біля нікнейму користувача або користувачки в профілі чи твітах.

Нова функція Twitter. @ParkerOrtolani \ Twitter

Після того, як Ілон Маск купив Twitter, у компанії почалася низка змін. Зокрема, у квітні 2023 року всі акаунти втратили синю галочку — символ підтвердженої верифікації: тепер її може отримати будь-хто, хто буде платити 8 доларів щомісяця (навіть акаунти, які можуть поширювати дезінформацію).

Такі зміни викликали хвилю мемів. Тож нова функція, ймовірно, допоможе передплатникам уникнути висміювання за те, що вони "купили в Маска галочку".

Мем про передплатників Twitter. @rjcc \ Twitter

Користувачі X повідомляють у підтримку, що галочка все ще з'являється в деяких місцях. Щобільше — деякі функції соціальної мережі стають недоступними, якщо приховати верифікацію сторінки.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media