"Вирішив, як тільки прийде повістка — піду до війська": мобілізувався головред Bird in Flight

Володимир Коношевич. Колаж Суспільне Культура

Головний редактор видання про сучасне мистецтво та фотографію Bird in Flight Володимир Коношевич долучився до лав армії.

"На початку війни вирішив, що як тільки прийде повістка — піду до війська. Зараз перебуваю у військовій частині. Звикаю до служби", — прокоментував він.

У коментарі Суспільне Культура Коношевич додав, що поки видання продовжує роботу, але наразі без головного редактора.

У команді залишається випускова редакторка Ірина Грищенко та керівниця проєкту Льоля Гольдштейн. "Я підключаюсь до обговорення ідей для великих проєктів (у вільний від служби час, якого, правда, дуже мало). Як буде далі — подивимось", — уточнив Коношевич.

Онлайн-видання Bird in Flight існує з 2014 року. Спочатку статті виходили російською та англійською мовами, згодом стала домінувати українська версія видання.

У листопаді 2022 року в редакції заявили про припинення співпраці зі спонсором Depositphotos (стокове агентство зі штаб-квартирою в Нью-Йорку, засноване Дмитром Сергеєвим у листопаді 2009 року в Києві) та починають працювати з іншими економічними форматами.

До повномасштабного вторгнення одним з напрямів діяльності видання була підтримка української фотографії, зокрема премія для фотографів Bird in Flight Prize.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media