Новою амбасадоркою плейліста EQUAL від Spotify стала ONUKA

. Фото: onukaofficial/Instagram

Новою амбасадоркою Spotify Equal у липні 2023 року стала українська співачка Ната Жижченко із гурту ONUKA. Про це музикантка розповіла у своєму Instagram 10 липня.

ONUKA прикрасила обкладинку плейліста EQUAL Україна. Також до глобального плейліста EQUAL Global із майже мільйоном підписників додали найсвіжіший трек ONUKA — PEREMOHA.

ONUKA стала амбасадоркою плейліста від Spotify. Скриншот із сайту Spotify

Крім того, білборд з ONUKA прикрасив Таймс-сквер у Нью-Йорку — один із найпопулярніших майданчиків світової реклами.

"Мені особливо приємно бути однією з тих жінок, які мають право голосу і чий голос здатен змінювати, втілювати, окриляти та діяти! Сьогодення в Україні показує, що жінки абсолютно рівні, сильні, мужні й виборюють наше право на життя так відчайдушно, так пристрасно! І це захоплює мене!" — написала Жижченко.

Липневі музичні добірки EQUAL Global та EQUAL Ukraine уже в доступі для користувачів Spotify.

Пост ONUKA в Instagram. Скриншот зі сторінки у Instagram

Першою українською амбасадоркою плейліста Equal Global від Spotify, який популяризує творчість жінок, у березні 2023 року стала співачка Jamala.

"Честь бути амбасадоркою EQUAL я хотіла б розділити з кожною українською жінкою, яка попри ракетні обстріли й блекаути так безстрашно бореться за свободу жити у вільній країні, де голоси усіх українок звучать на рівних", — розповідала вона.

У травні амбасадоркою стала реперка alyona alyona.

"EQUAL — це про меседж. Якщо ти маєш, що сказати своєю музикою, проєкт відкритий для тебе. EQUAL — це про відсутність будь-яких очікувань. Якщо ти жінка, ти повинна.. Що? Чому? В цих питаннях ми з EQUAL на одній хвилі — ми про силу жінки, яка приймає себе, про любов до свого коріння та нового покоління", — написала вона.

Хто така ONUKA

ONUKA — український музичний гурт, що грає в жанрі електрофольк. Особливістю гурту є використання національних народних мотивів та інструментів в електронній музиці.

Робота над проєктом почалася влітку 2013 року. Співавторами проєкту стали Наталія Жижченко — колишня солістка гуртів Tomato Jaws та KOOQLA, і Євген Філатов — лідер гурту The Maneken.

У травні 2015 року гурт ONUKA переміг у відборі серед українських гуртів для участі у фестивалі Sziget, де виступив 11 серпня на майданчику British Knights Europe Stage.

13 травня 2017 року гурт виступив як запрошений артист у фіналі пісенного конкурсу "Євробачення 2017", що відбувся у Києві. У виступі також взяв участь Національний академічний оркестр народних інструментів України (НАОНІ).

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media