Олександр Михед розповів про свою нову книжку, яку писав протягом 13 місяців повномасштабної війни

Обкладинка до книжки "Позивний для Йова" Олександра Михеда. Обкладинка книги. Джерело: "Видавництво Старого Лева"

Письменник, член PEN Ukraine та військовий ЗСУ Олександр Михед розповів про свою дев'яту книжку — "Позивний для Йова", над якою працював упродовж 13 місяців повномасштабної війни Росії проти України. Для письменника це дев'ята книжка.

У книжці, що вийде у "Видавництві Старого Лева", вміщено чотири розмови, зокрема з літературознавицею та мамою самого письменника Тетяною Михед.

Також у книжці буде розмова з Євгеном Терещенком — військовим, який захищав Донецький аеропорт 2014 року та повернувся знову на війну; з художницею Ларою Яковленко, яка вимушено виїхала за кордон із матір'ю. А ще — з журналістом та головним редактором видання "Бабель" Євгеном Спіріним, який "на власні очі бачив початок так званої "ЛНР", а тепер долучився до ексгумацій масових поховань у Бучі".

Олександр Михед від початку повномасштабної війни вів фотощоденник, на його основі художник Мітя Фєнєчкін зробив ілюстрації. Він також підготував обкладинку — це малюнок за світлиною письменника, зробленою у помешканні батьків у Бучі. Вікна з житла виходять на Гостомель та аеропорт.

Нова книжка фіксує "ключові точки нової дійсності та розлами свідомості", з-поміж іншого тут буде йтися про втрату дому, Бучу, про мову війни, про приєднання до лав ЗСУ, про втрату дому, про лють, любов та вдячність.

Наразі книжка доступна до передпродажу, у наявності очікується з 21 червня. Перша презентація відбудеться за місяць у книгарні "Сенс".

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culture@suspilne.media. Ваші історії важливі для нас!