Міша Коллінз допомагатиме збирати кошти на розмінування українських територій — United24

Міша Коллінз, Володимир Зеленський та Джайлс Дьюлі. Фото: ОП

Американський актор Міша Коллінз зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським – він став амбасадором фандрейзингової платформи United24 у напрямі "Гуманітарне розмінування". Про це 31 травня повідомили на сайті Офісу Президента.

"Я відчуваю свою роль як амбасадора в тому, щоб поширювати інформацію й розповідати історію про те, що відбувається в Україні, для моєї аудиторії по всьому світу й привертати увагу, щоб світова підтримка України й надалі тривала", – наголосив актор.

Разом з актором на зустрічі був присутній британський журналіст і фотограф Джайлс Дьюлі. Коллінз розповів, що той в Афганістані наступив на вибуховий пристрій і втратив обидві ноги та руку, тому він вважає важливою роботу з розмінуванням.

Міша Коллінз зустрівся з Володимиром Зеленським. Фото: ОП

Сам Дьюлі додав, що його фонд "Спадок війни" (Legacy of War Foundation) уже став офіційним партнером платформи United24 у Великій Британії.

"Навіть якщо війна в Україні закінчиться завтра, спадок війни залишатиметься, допоки вся земля не буде очищена від мін. Розмінування надзвичайно важливе. Тому що від вибухових пристроїв часто страждають діти та сім’ї, які йдуть у ліс збирають гриби", – зазначив Коллінз

Окрім зустрічі з президентом України, він відвідає Чернігівську область, де ознайомиться з роботою українських саперів.

Міша Коллінз допомагатиме збирати кошти на розмінування українських територій. Фото: ОП

Хто такий Міша Коллінз

Міша Коллінз (справжнє ім'я — Дмітрі Тіппенс Крашнік) — американський актор і режисер.

Зіграв у фільмах "Стоунхендж. Апокаліпсис", "Карла", "Перерване життя", у телесеріалах "Швидка допомога", "Усі жінки — відьми". Найбільш відомий за роллю ангела Кастіеля в серіалі "Надприродне".

Уже в Києві Коллінз записав коротке відео на Майдані Незалежності.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culture@suspilne.media. Ваші історії важливі для нас!