Присвячена Міллі Йовович інсталяція зʼявиться у Дніпрі

. Фото: Samir Hussein/WireImage/Getty Images

У Дніпрі планують створити інсталяцію, присвячену американській акторці Міллі Йовович. Про це повідомляють на сторінці проєкту "Культурна столиця – КУСТ".

Інсталяцію відкриють 1 червня у Мистецькому провулку. Там також зазначили, що вона "присвячена відомій акторці, моделі та співачці Міллі Йовович, яка, як відомо, дитиною відвідувала дитячий садочок у місті Дніпро".

Ця подія стане продовженням проєкту з вшанування відомих творчих, мистецьких та культурних особистостей, які мали стосунок до міста.

У місті вже є мініінсталяції, присвячені Марко Вовчок, Марії Котляревській та Олегу Голосію. Також заплановані проєкти про дисидента Івана Сокульського та Лідію Яценко.

Інсталяція у Дніпрі. Фото: Культурна столиця - КУСТ/Facebook

У КУСТ наголошують, що до співпраці запрошують художників, як змогли б доповнити список відомих особистостей та "будуть пропонувати цікаві проєкти міні інсталяцій для їх вшанування".

"Хочемо, щоб щомісяця тут були якісь події, які об’єднували б творчих людей Дніпра", – зазначив голова Художньої ради при міському голові Григорій Гельфер.

Хто така Мілла Йовович

Мілла Йовович (повне ім'я — Милиця Йовович) — американська акторка, співачка, модель, модельєрка.

Йовович має американський паспорт, але себе вона називає американською українкою – і неодноразово згадувала про свою батьківщину від початку російсько-української війни.

"Усе, що відбувається в Україні, дуже близьке моєму серцю. Бачити, як мій народ страждає, бачити, як українці переживають революцію, війну – дуже важко. Страждання моєї країни розбиває мені серце. Звісно, я хочу зробити усе, що в моїх силах, щоб допомогти", – наголосила актриса.

Акторка також прикріпила посилання у профілі в Instagram на організації, де можна долучатись для допомоги.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culture@suspilne.media. Ваші історії важливі для нас!