TVORCHI закликали "відкрити серця Україні" у спеціальному ролику до початку "Євробачення"

. Фото падане пресслужбою проєкту

9 травня гурт TVORCHI та екосистема офіційних цифрових платформ України "Ukraine.ua" запустили маніфест-відео #OpenYourHeartForUkraine на інструментальну версію пісні "Heart of Steel" спеціально до "Євробачення-2023". Ролик опублікували в Instagram.

Маніфест-відео закликає усіх відкрити своє серце для України та продовжувати підтримувати її.

"Якими би сильними не були слова, їх не буває достатньо для того, щоби по-справжньому відчути. Ми відчуваємо серцем. Любов і біль, розпач і надія, жах і краса – це все здатне вмістити одне людське серце. Уявіть лише, на що тоді здатні наші серця разом", – написали у дописі.

Презентація відео відбулася в інтерактивному просторі "Ukraine.ua", який розповідає про Україну гостям "Євробачення-2023", що проходить у британському Ліверпулі.

Простір представлений фотозоною та інтерактивною інсталяцією, які покликані показати справжню Україну, де мирне життя живе поруч з реаліями воєнного часу. Це перша локація на алеї "Discover Ukraine", що працює в межах "Eurovision Village".

Відео створено спільно з креативною агенцією Bickerstaff.734, текст озвучив Джеффрі Кенні, вокаліст гурту TVORCHI.

"Євробачення-2023"

Зазначимо, що 67-й Пісенний конкурс "Євробачення" у травні прийматиме Ліверпуль. Представником України на "Євробаченні-2023" є гурт TVORCHI, який одразу потрапляє у гранд-фінал шоу 13 травня, де виступить з оновленою версією пісні "Heart of Steel" під номером 19.

Півфінали "Євробачення-2023" пройдуть на арені Liverpool 9 й 11 травня. Україна голосуватиме у другому півфіналі конкурсу, в ньому ж глядачам покажуть попередньо записані кадри з генеральної репетиції виступу гурту TVORCHI.

Трансляція конкурсу відбуватиметься на телеканалі Суспільне Культура; на YouTube буде доступна трансляція з Ліверпуля із ексклюзивним коментарем Тімура Мірошниченка.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі "Євробачення-2023".

Радіо Промінь — офіційний радіомовник "Євробачення".

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culture@suspilne.media. Ваші історії важливі для нас!