Циферблат: великий сольник, любов до класики та міф про "шарящих академістів" | Artилерія

. @suspilne.culture

Київський гурт "Циферблат" достатньо довго йшов до того, щоб зараз мати статус одного з найперспективніших "молодих" гуртів. Перший реліз хлопців "Кіносеанс" був у 2017, а дебютний альбом "Перетворення" створювався ще з 2019 року. Нещодавно "Циферблат" дали великий сольний концерт у столичному клубі "Bel Etage", до якого довго готувалися з великий бендом та запрошеними артистами. У новому випуску проєкту "Artилерія" ми показуємо, як минула підготовка та сам сольник.

А також говоримо з Даниїлом і Валентином Лещинськими та Федором Ходаковим про вплив на них The Beatles, класики і металу, перестаємо романтизувати музичний процес та з'ясовуємо ставлення хлопців до французького лейблу "Believe", на якому вони видаються.

Авторка: Юля Ткачук

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culture@suspilne.media. Ваші історії важливі для нас!