Росіяни вивезли з бібліотек тимчасово окупованої Донеччини 9,5 тис. книг українською мовою

. Колаж: Вікторія Желєзна / Суспільне Культура

Окупанти продовжують знищувати все українське на тимчасово захоплених територіях, зокрема літературу. З бібліотек тимчасово окупованої Донеччини вивезли 9,5 тисяч книжок українською мовою, а вчителі-колаборанти формують переліки "екстремістської" літератури. Про це повідомляє Центр нацспротиву.

На Луганщині книги вивозять на захоплений стадіон "Авангард" в обласному центрі. Натомість росіяни завозять на ТОТ свою "літературу" — лише за березень до Луганщини завезли 80 тис. книг російською мовою, повідомляють у Центрі нацспротиву.

"У кращих традиціях нацистів, ворог намагається знищити свідомість населення на тимчасово окупованих землях. У перелік "екстремістської літератури" потрапили книги Володимира В’ятровича, Вахтанга Кіпіані, Оксани Забужко, братів Капранових. Список книг, які підлягають вилученню, формують "педагоги шкіл", що є ще одним їх злочином за який кожен понесе покарання", — йдеться в повідомленні.

У Росії анонсували вихід підручника з "класичної української мови". В Україні відреагували

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culture@suspilne.media. Ваші історії важливі для нас!