Роботи української ілюстраторки з'явились на сторінках The New York Times та The New Yorker

Фото: evilpinkpics/Instagram

Роботи української ілюстраторки Жені Олійник зʼявились на сторінках The New York Times та The New Yorker.

Женя Олійник – українська ілюстраторка, журналістка та культурологиня.

У The New York Times вийшов її комікс під назвою "What We Had to Lose" ("Що ми були змушені втратити"). У ньому вона розповідає про кафе Veterano Brownie на Подолі. Про те, як воно відкрилося і чому закрилося. Про еволюцію стосунків у парі засновників. Про те, як змінювалися стосунки Жені.

"Я написала його, намагаючись пережити скорботу за життям, яке ми могли б мати, життям без російського насильства і терору. Я все ще оплакую його щодня, маленькими шматочками, щоб не зламатися остаточно", — говорить мисткиня.

А у The New Yorker вийшов комікс Жені під назвою "A Question of Language in Ukraine" ("Мовне питання в Україні"). У ньому — про те, за яких обставин її бабуся й дідусь свого часу перейшли на російську, та про те, як вона сама відновлювала те, що на якомусь етапі втратила її родина.

Роботи української ілюстраторки з'явились на сторінках двох видань у США. Скріншот із сайту The New Yorker

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culture@suspilne.media. Ваші історії важливі для нас!