У США надрукують "Щоденник війни" Євгенії Бєлорусець

. Фото: ndbooks.com

7 березня видавництво New Directions випустить книгу української письменниці Євгенії Бєлорусець "Щоденники війни" (War Diary). Про це повідомили на офіційному сайті. Книжка вийде у співпраці з видавництвом ISOLARII.

"Монументальний, глибоко проникливий документ життя в Києві протягом сорока одного дня від початку російського вторгнення в Україну", – зазначають у New Directions.

Переклад на англійську здійснив Грег Нісан.

Канадська щоденна газета пише: "У книжковій формі ці зібрані записи відтворюють суміш страху, банальності, безпорадності та недовіри, яку пережила Бєлорусець за перший 41 день війни".

"Видання українських авторів – принципове питання". Видавництва, засновані під час повномасштабної війни

"Щоденник війни" буде видано з передмовою Бєлорусець і записами, в яких обговорюється поточна війна і російська націоналістична пропаганда та її зв'язок з війною 2014 року на Донбасі.

"Щоденник війни" Євгенії Бєлорусець із силою та чіткістю документує початок руйнування та його вплив на звичайних мешканців України: як це – спілкуватися з чужинцями, які раптово стають твоїми "співвітчизниками"; боротьбу за гарний настрій у весняний день; нову небезпеку рутинної пробіжки по каву", — ідеться в анотації.

Вартість книжки — $17 (630 грн).

Євгенія Бєлорусець. Фото: PinchukArtCentre/Facebook

Що відомо про Євгенію Бєлорусець?

Євгенія Бєлорусець — українська художниця, журналістка, фотографка, перекладачка, письменниця. Співзасновниця літературно-мистецького журналу "Простори", учасниця кураторської групи "Худрада".

У 2021 році у видавництві ISOLARII виходила інша книжка письменниці – "Сучасна тварина" (Modern Animal).

Під час написання роману Бєлорусець брала інтерв'ю у людей на Донбасі, підходячи до конфлікту через історії про тварин. Книга була опублікована з передмовою режисера Пітера Ґрінуея.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culture@suspilne.media. Ваші історії важливі для нас!