Марк Куцевалов зібрав майже 2,5 млн гривень на Starlink для Херсона

markelllooo30/Instagram

11 грудня комік, учасник "Ліги сміху" та реаліті "Пара на мільйон" Марк Куцевалов оголосив у своєму Instagram, що вирушає в "Космопохід" — пішу подорож з Києва до Херсона. 4 січня у своїх сторіз він зазначив, що дістався до міста.

Під час свого шляху він планував зібрати два мільйони гривень на системи супутникового інтернету Starlink у пункти обігріву Херсона. У сторіз Куцевалов написав, що вдалось зібрати майже 2,5 млн грн.

"Цей похід складніший за літній. Темніє рано, трасою йти зручніше, але страшно – поруч проносяться машини. Сходиш з траси – опиняєшся в кучугурі. Сходити в туалет та ночувати у просто спальному мішку було проблематично", – зазначив він.

У деякі дні вдавалось додати по більш ніж 50 кілометрів. Іноді доводилося йти всю ніч у пошуках ночівлі. У великих містах Куцевалов проводив зустрічі з місцевими фанатами – на них також активно збирали кошти на Starlink.

Це вже другий благодійний похід коміка. У серпні Марк вирушив у благодійний похід з рідного міста Чорноморськ, що на Одещині, до гори Говерла, аби зібрати 2 850 000 гривень. Тоді він пройшов пішки 850 кілометрів, а свій шлях транслював у соцмережах у форматі реаліті-шоу. Суму вдалося зібрати — тож після завершення походу Куцевалов придбав три карети швидкої допомоги та позашляховик для військових.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube.

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culture@suspilne.media. Ваші історії важливі для нас!