"У нас для нього тільки погані новини": у СБУ потролили Путіна, який подарував 8 перснів главам держав СНД

. Російський прапор. Фото: KIRILL KUDRYAVTSEV/AFP via Getty Images

26–27 грудня у Санкт-Петербурзі відбулася традиційна неформальна зустріч глав держав СНДСпівдружність Незалежних Держав — регіональна міжнародна організація Азії та східної Європи до якої входить низка пострадянських країн. Зокрема на зустрічі були глави Білорусі, Азербайджану, Казахстану, Киргизстану, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану, а також прем'єр-міністр Вірменії.. Під фінал саміту президент Росії Володимир Путін подарував кожному зі своїх колег-учасників по персню зі символікою співдружності. Про це повідомили російські ЗМІ.

Персні зроблені з металів, візуально схожих на біле і жовте золото. На каблучках, окрім символів СНД, викарбовано напис "С новым годом 2023". Крім того, на персні вказано назву країни, де проходив саміт, – Росія.

Одне з кілець кільце Путін залишив собі. Лукашенко був єдиним, хто відразу одягнув перстень.

В Службі безпеки України відреагували на цей жест російського президента.

"Прочитали, що "за порєбріком" один воєнний злочинець зробив 9 кілець і думає, що це йому допоможе нас перемогти. Ми читали Толкіна й у нас для нього тільки погані новини…", – написали у соцмережі.

У СБУ потролили Путіна, який подарував 8 перснів главам держав СНД.

У мережі порівнюють дев'ять перснів, які отримали глави країн СНД, з дев'ятьма перснями влади з відомої саги Джона Рональда Толкіна про Середзем'я. Нагадаємо, що ці персні темний некромант Саурон дарував правителям дев’яти королівств людей. Усі вони стали його безсмертними рабами — назгулами.

Раніше Суспільне Культура повідомляло, що у соціальних мережах всеукраїнського гуманістичного руху UAnimals з'явився новий соціальний ролик, де військові армії Саурона – орки, які закликали усіх не називати так росіян: "Будь ласка, не називайте росіян орками. Нас це ображає! Орки не будуть цілити в жінок і дітей, красти пральні машинки й гадити на килими. Ми воїни, а не якийсь непотріб".

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube.

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culture@suspilne.media. Ваші історії важливі для нас!