"Нескінченний концерт" Стаса Корольова: за 7 годин зібрали 1 млн гривень

Фото: staskoroliov/Instagram

13 листопада пройшов "Нескінченний концерт" Стаса Корольова. Граючи інструментальну версію однієї пісні по колу, музикантам вдалося зібрати 1 млн гривень за 7 годин для медичного батальйону "Госпітальєри". Про це розповідає медіа СЛУХ.

Кошти збирали на придбання 50 комплектів зимових шин для автівок, які необхідні "Госпітальєрам" для порятунку життів.

Задонатити можна було ексклюзивно на YouTube-каналі СЛУХ. Відбувався інтерактив – збираючи круглу суму, глядачі обирали з кількох запропонованих варіантів, що музиканти мають зробити. Під час концерту вони обмінювалися інструментами, малювали котів, читали лекцію про Баха, грали соло на барабанах, різали херсонський кавун і мали його з'їсти, дзвонили співачці Юлії Юріній та режисеру Наріману Алієву, змінювали жанр, показували арт-перформанс, співали текст пісні.

"Нескінченний концерт" Стаса Корольова: за 7 годин зібрали 1 млн гривень. Фото: скриншот з YouTube-трансляції СЛУХ

Протягом концерту на сцену виходили гості, які взаємодіяли з гуртом та глядачами: музикант Антон Слєпаков, стендапер Василь Байдак, музикантка Юлія Юріна, сценаристка та ведуча Олександра Гонтар.

Коли 1 мільйон гривень було зібрано, музиканти зіграли іншу пісню про повітряну тривогу з альбому, який має незабаром вийти.

UPD: "Повітряна тривога" – пісня не з нового альбому, а з нової концертної програми. Перепрошуємо за недостовірну інформацію.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube.

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culture@suspilne.media. Ваші історії важливі для нас!