У Spotify тепер можна буде слухати аудіокнижки

.

Стрімінговий музичний сервіс Spotify додає аудіокниги у свій застосунок. Про це 20 вересня повідомили в офіційному пресрелізі на сайті сервісу.

"Ми завжди вважали, що потенціал аудіо безмежний, і ми вже деякий час стверджуємо, що наше прагнення — задовольнити всі аудіопотреби. Аудіокнижки наступні на черзі, оскільки ми бачимо значний невикористаний ринок: хоча вони становлять лише 6–7% частки ширшого книжкового ринку, ця категорія щорічно зростає на 20%", — наголосив керівник відділу аудіокнижок і закритого контенту Spotify Нір Зічерман.

Роберт Сапольські проведе для українців онлайн-лекцію про біологію, агресію та війну

На старті функція функціонуватиме подібно до традиційного сервісу аудіокниг, вимагаючи від користувачів купувати кожну книгу, яку вони хочуть прослухати. Користувачі можуть знайти їх у своєму пошуку, бібліотеці та рекомендаціях на домашній сторінці застосунку. Слухачі можуть прослухати книжку або її уривок у застосунку. Зараз функція доступна лише у США.

Гостями 29-го BookForum стануть Маргарет Етвуд і Ніл Ґейман

"Близько половини населення США ніколи не слухали аудіокниги. Ми сподіваємося допомогти їм зрозуміти цю концепцію. Ми сподіваємося підштовхнути їх спробувати, а ті хто пробує, часто повертаються. Я думаю, що це чистий позитив для всіх", – сказала виконавча директорка Асоціації аудіовидавців Мішель Кобб.

У серпні в Україні нарешті запрацювали подкасти від стримінгового сервісу Spotify.

У Spotify тепер можна буде слухати аудіокнижки.

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culture@suspilne.media. Ваші історії важливі для нас!