. Фото: anilorak/instagram

Про організацію туру української співачки повідомляли різні гастрольні агенції, однак після хвилі обурення виступи почали скасовувати, а у Німеччині українці та місцеві активісти планують влаштувати протест.

З жовтня по листопад Лорак планувала виступати у європейських містах – Лемго, Гамбурзі, Дортмунді, Оффенбаху, Празі, Нюрнберзі та інших.

Зважаючи на обурення української спільноти, празькі організатори туру Forum Karlin відповіли у сторіз Instagram, що концерт української співачки скасували й афіш вже немає.

За останні пів року російські пісні майже зникли з українського YouTube

А жителі Гамбурга 17 вересня планують влаштувати протест. Вони говорять, що Лорак "швидко перевзулася" після того, як її концерти у Росії стали збирати набагато менше коштів

У Європі скасовують концерти Ані Лорак. Фото: скріншот профілю в Instagram

Ще 12 вересня блогер Віталій Гордієнко у Twitter опублікував скріншот з оголошення концерту Ані Лорак, де вона згадувала, що є "найтитулованішою українською співачкою".

Гордієнко закликав позбавити Ані Лорак усіх титулів, а громадян України, які перебувають за кордоном, просить протестувати проти її концертів: "Українці у Чехії та Німеччині, закликаю вас організувати акції протесту під її концертами. А відповідне міністерство в Україні закликаю позбавити всіх звань і титулів співачку Ані Лорак".

Freel: "Попереду ще багато роботи, тільки однієї перемоги у війні буде недостатньо"

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко 13 вересня у своєму Telegram-каналі повідомив, що у відомстві уже готують механізм для скасування звання народного артиста України: "Хочу наголосити та попередити, що всі артисти, які досі "з гордістю" користуються званням народних артистів України, коли їм це зручно, але давно вже такими не є через мовчання або підтримку російської агресії, скоро будуть цих звань позбавлені".

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culture@suspilne.media. Ваші історії важливі для нас!