Ірена Карпа "посадила" у вʼязницю чоловіка, який слухав гімн РФ у Франції

Фото: qarpa/Instagram

7 вересня на YouTube-каналі STAND UP Battle Club відбувся стрім "Культурна оборона" за участі української письменниці та співачки Ірени Карпи, під час якого вона розповіла історію, як відправила до в’язниці чоловіка, який слухав гімн РФ у громадському місці у Франції та назвав її нацисткою.

За словами письменниці, чоловіка вона зустріла на одній із французьких вулиць.

"Ми з дівчатами просто йшли по вулиці й бачимо, що сидить мужик і по колу слухає з поліетиленового кулька про оце "отєчєство". Але не на тих напав, – розповідає Ірена Карпа. – Ну, я йому показала фак. Він потім ще й розказував поліцейським, що я його намагалася вбити цим факом. Після цього він почав кричати, що ми нацисти. І якраз те, що він обзивав нас нацистами та говорив, що ми заслуговуємо на те, що сталося, у Франції є причиною подати на людину заяву в поліцію та посадити до в’язниці. І ми довели цю справу до кінця. Тепер мужик сидить у в’язниці".

Ірена Карпа — письменниця, співачка, журналістка, телеведуча. З жовтня 2015 року — перша секретарка з питань культури посольства України у Франції, членкиня Українського ПЕН.

Більше про письменників і книжки в Україні

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culture@suspilne.media. Ваші історії важливі для нас!