Південнокорейський музикант заспівав українською пісню Дорофєєвої та Пивоварова "Думи"

Фото: legend_of_voice7005/Instagram

Співак із Південної Кореї Лео записав кавер на трек Наді Дорофєєвої та Артема Пивоварова "Думи" — він виконав пісню українською мовою.

Лео активно підтримує українців і говорить про те, що відбувається у своїх соцмережах. Це не перше відео, яке хлопець присвячує українцям, але перше — повністю українською. Для того, щоб записати кавер, музикант спеціально вивчив текст іноземною для себе мовою.

Як розповідав корейський виконавець, він дізнався про Україну, коли почув історію 9-річної дівчинки, яка трагічно загинула під час обстрілу російськими окупантами її рідного міста.

На YouTube-каналі південнокорейського співака раніше було опубліковано звернення до українців, у якому він зізнається, що був шокований російськими злочинами та жорстокою війною, яку РФ розв’язала проти України.

"Я не міг повірити у це. Це був жорстокий воєнний злочин. Я був такий злий, але нічого не міг зробити для України. Тож я почав співати. Я не знав, чи дійде мій маленький голос з іншого куточка світу, чи ні, але я співав. (...) Доки війна не закінчиться, я буду з вами. Не хвилюйтесь, ви не самотні, весь світ на боці України. Не залишайте надії, боріться до кінця. Зрештою, Україна переможе! Слава Україні", — сказав у зверненні Лео.

Як підтримують Україну у світі під час війни

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culture@suspilne.media. Ваші історії важливі для нас!