Орки попросили не називати росіян орками у новому ролику UAnimals

. Фото: скріншот ролика UAnimals

17 серпня у соціальних мережах всеукраїнського гуманістичного руху UAnimals з'явився новий соціальний ролик, у якому виконавець ролі Саурона у трилогії "Володар перснів" Сала Бейкер звертається зі словами підтримки до українців.

"Я був Сауроном у "Володарі перснів", але навіть я шокований абсолютним злом, з яким борються українці", – каже Сала Бейкер.

Також у ролику зʼявились військові армії Саурона – орки, які закликали усіх не називати так росіян: "Від імені світової діаспори орків я хочу звернутися з важливим проханням. Будь ласка, не називайте росіян орками. Нас це ображає! Багато століть ми не вдаємося до варварських методів боротьби. Орки не будуть цілити в жінок і дітей, красти пральні машинки й гадити на килими. Ми воїни, а не якийсь непотріб".

"Я чув, що росіяни стріляють по зоопарках і вбивають беззахисних тварин. Не розумію, що вони їм такого зробили? Будь ласка, не називайте росіян орками. Мені соромно перед моїми дітьми"

15 липня рух UAnimals опублікував у своєму Instagram відеоролик з британським актором Едріаном Полом, який відомий за роллю Дункана Маклауда з телесеріалу "Горець". "Сьогодні в Україні є проблема — там не лише війна, а й десятки тисяч тварин, які загубилися і їм ніде тепер жити. Їм не вистачає друга. Стати для них цим другом", — закликав Пол.

Як підтримують Україну у світі під час війни

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culture@suspilne.media. Ваші історії важливі для нас!