Українець увійшов до списку 100 нових визначних творців фешн-контенту від PhotoVogue

Фото: grsdkyiv/Instagram

Платформа PhotoVogue представила список "100 нових визначних творців візуального фешн-контенту" ("The 100 Next Great Fashion Image Makers"). До нього потрапила й українська артгрупа Gordsad Kyiv, про що митці повідомили 5 серпня у своєму Twitter.

"Ми вирішили створити відеоінсталяцію, яка включатиме слайд-шоу 100 художників, які серед 3000 учасників на наш погляд представляють найбільш захопливу групу модних візуальних творців у сучасному світі", — написали організатори на сайті Vogue.

З 30 тисяч зображень експерти з візуального контенту обрали 100 кращих робіт, серед яких опинилась фотографія Віктора Васильєва з Gorsad Kyiv.

У PhotoVogue пояснили, що мета їхнього проєкту — репрезентувати художників з різних країн світу та, тим самим, створити більш "інклюзивне, етичне та справедливе середовище". Подивитися усі роботи можна тут.

Gorsad Kyiv – тріо художників з Києва, Маші Романюк, Уліка Романюка та Віктора Васильєва, які спеціалізуються на альтернативній фотографії та провокаційному відео. Твори Gorsads в основному зосереджені на молодості, почуттях і сексуальності в усіх їхніх особливостях і дивацтвах.

Більше про українське мистецтво

Читайте нас у Facebook та Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culture@suspilne.media. Ваші історії важливі для нас!