Художниця за допомогою штучного інтелекту створила листівки з Херсона

. Фото: Maria Sharlay/Facebook

Українська художниця Марія Шарлай за допомогою штучного інтелекту створила серію листівок з Херсона. Ілюстрації вона опублікувала 4 серпня на своїй сторінці у Facebook.

"Серія ЗСУ, як сезон кавунів — уже на підході! Думали, зі штучним інтелектом, які можуть бути листівки з Херсона", — підписала художниця свою серію робіт у пості.

На листівках у червоно-зелених кольорах зображені кавуни, томати, кукурудза, зелень — все те, чим відомий Херсон. Також на картинках можна побачити вибухи та вогнища.

"Це ж ідеальні листівки й ідеальний арт", "Дуже круто, я б купила такий постер", "Вау — це безподобно! браво!" — пишуть коментатори під постом.

"Уся мова цієї війни для мене – формулювання до штучного інтелекту, екстракт слів про війну, бо як малююча людина я не можу часто витримати та вималювати побачене, відчуте", – пояснює Марія.

Фото: Maria Sharlay/Facebook

Фото: Maria Sharlay/Facebook

Фото: Maria Sharlay/Facebook

Більше про українське мистецтво

Читайте нас у Facebook та Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culture@suspilne.media. Ваші історії важливі для нас!