Штучний інтелект озвучуватиме фільми на Megogo

Документальний фільм "Райські птахи" — перша стрічка, озвучена з допомогою ШІ. Фото: скріншот фільму "Райські птахи"

Медіасервіс Megogo тестує формат озвучування за допомогою штучного інтелекту. Про це 2 серпня повідомив сам сервіс у своїх соціальних мережах.

ШІ розпізнає мову у відео та адаптує її в текст. Якщо ж допускаються помилки, їх виправляють в оригінальній мові. Далі "робот" перекладає та озвучує текст. На Megogo вже є фільми, озвучені штучним інтелектом. Зокрема, документальна стрічка "Райські птахи".

"Ми постійно працюємо над збільшенням кількості українськомовних доріжок і на сьогодні маємо найбільшу у світі кількість українськомовного контенту – майже 35 000 одиниць", – розповіла маркетинг-директорка компанії Валерія Толочина.

Увесь контент на сервісі, озвучений штучним інтелектом, матиме відповідну позначку. Партнером процесу виступила швейцарсько-українська компанія Vidby.

У лютому 2022 року медіасервіс MEGOGO видалив увесь контент російського виробництва та закрив доступ до сервісу в Росії, припинивши будь-яку співпрацю із РФ.

А у квітні Megogo виклав у вільний доступ антологію короткої української прози. Тепер кожен охочий може прослухати 20 оповідань та повістей відомих письменників — Лесі Українки, Володимира Винниченка, Ольги Кобилянської та інших.

Більше про українське кіно

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culture@suspilne.media. Ваші історії важливі для нас!