У Дюссельдорфі продають "Ненаситного Путіна", щоб зібрати гроші для українців

. Фото: Getty Images

19 липня у Дюссельдорфі (Німеччина) на аукціон виставили скульптуру "Ненаситний Путін". Її автор – німецький ілюстратор Жак Тіллі – планує всі отримані кошти передати на допомогу українським біженцям. Про це повідомляє DW.

Скульптура виготовлена з дроту та папʼє-маше. "Путін" намагається проковтнути карту України, на якій написано "Подавись!!!". В межах приватної ініціативи, Тіллі провів візок зі скульптурою центром міста, пізніше вона побувала в Берліні на демонстрації за мир і деякий час стояла біля Бранденбурзьких воріт, неподалік від посольства РФ.

Переможець аукціону зможе тимчасово отримати скульптуру або просто пожертвувати гроші Україні. Тим, хто запропонує за "Ненаситного Путіна" не менше 20 тисяч євро, скульптор проведе екскурсію по своїй майстерні й подарує мінімодель воза.

В межах благодійного проєкту, "Путіна" можна придбати і як принт на футболці на сайті відділу міського маркетингу Дюссельдорфа. Гроші від продажу й у цьому випадку призначаються на допомогу українцям.

Фото: Getty Images

Більше про українських митців

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culture@suspilne.media. Ваші історії важливі для нас!