Аґнешка Голланд виставила на аукціон можливість провести з нею день на зйомках у межах збору на "Байрактар"

Фото: Christian Mang/picture-alliance

28 червня журналіст Славомір Сераковський закликав поляків взяти участь у зборі коштів на "Байрактар", щоб передати його українцям. А вже 12 липня портал Zrzutka.pl у Facebook оголосив, що польська режисерка, президентка Європейської кіноакадемії Аґнешка Голланд приєдналася до ініціативи та виставила на аукціон можливість провести з нею день.

"День на знімальному майданчику з Аґнешкою Голланд. Режисерка, яка тричі номінувалася на Оскар та отримувала безліч нагород у Європі та США, запрошує на день на знімальний майданчик. Подивися, що відбувається по той бік екрана", — йдеться у повідомленні

Аукціон проходить під постом та завершиться 26 липня. Стартова ціна дня з Голланд була призначена в 1 злотий. Наразі найбільша ставка складає 7 тисяч злотих – приблизно 43 тисяч гривень.

Мета усієї кампанії — за 30 днів зібрати 22,5 млн злотих. Станом на 13 липня полякам вдалося зібрати понад половину суми — 12,8 млн злотих.

Аґнешка Голланд. Фото: zrzutka.pl/Facebook

Як у світі підтримують Україну під час війни

Читайте нас у Facebook та Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culture@suspilne.media. Ваші історії важливі для нас!