The Rolling Stones і Guns N' Roses висловили солідарність з Україною на своїх концертах

. Фото: bens.bones/Instagram

2 та 3 липня у Лондоні одразу два музичні гурти висловили свою підтримку Україні. Про це повідомили шанувальники музикантів у соціальних мережах.

Американський гурт Guns N' Roses виступав на стадіоні Tottenham Hotspur Stadium на півночі Лондона з двома українськими прапорами.

А The Rolling Stones на концерті в Гайд-парку в Лондоні розмістили логотип у синьо-жовтих кольорах. А під час виконання пісні "Gimme Shelter" на екранах були зображення прапора України та сцени вибуху бомб в українських містах. На концерті, що відбувся 25 червня, The Rolling Stones вже демонстрували цей відеоряд.

Guns N' Roses — американський хард-рок-гурт. Їхня творчість у період кінця 80-х і на початку 90-х характеризується як «гедоністичне бунтарство», що нагадує ранні The Rolling Stones. Класичний склад гурту включили до Зали Слави Рок-н-Ролу у 2012 році.

The Rolling Stones — англійський рок-гурт. У 1989 гурт включено до Зали слави рок-н-ролу. Зайняв 4 місце в рейтингу найкращих музичних виконавців за версією журналу "Rolling Stone" 2004 року і друге місце у подібному рейтингу сайту Acclaimedmusic.net.

Більше про підтримку України у світі під час війни

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culture@suspilne.media. Ваші історії важливі для нас!