Артемій – батько Глухівського економічного дива | "Спадок Терещенків" | Перша серія

З чого починала династія, яка згодом увійшла до переліку 20 найбільших багатіїв Російської імперії? Для чого Терещенки почали раптом роздавати свої статки направо і наліво, що вони хотіли придбати, допомагаючи чужим людям?

28 червня о 22:00 на телеканалі Суспільне Культура відбулась прем'єра двох перших серій документального серіалу "Спадок Терещенків". Наступні серії можна дивитися щодня у будні о 22:00 до 6 липня (повторний показ з 7 до 15 липня). Серіал також доступний для користувачів на ютуб-каналі Суспільне Культура.

Перша серія – про становлення династії від засновника роду Артемія Яковича. Артемій почав заробляти свій перший глухівський капітал на хлібозапасному магазині. Окрім бізнесу, родина Терещенків почала займатися громадською діяльність, будують церкву у Глухові та повністю реанімують цукрову промисловість у цьому регіоні.

"Спадок Терещенків" – восьмисерійний документальний серіал про славетний рід та діяльність українських магнатів і меценатів Терещенків, та спадок, який родина залишила після себе. Це були одні з найбагатших та найвпливовіших українців свого часу, але вони були вигнані й забуті на майже сто років. Чому так вийшло, ким були Терещенки і який їхній спадок сьогодні?

Більше Терещенків

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culture@suspilne.media. Ваші історії важливі для нас!