Студійні записи, які неможливо відновити: Євгена Хмару обікрали у чеському потязі

. Фото: evgenykhmara/Instagram

Український піаніст Євген Хмара, який зараз активно виступає у Європі з благодійними концертами для збору допомоги Україні, 14 червня у своєму Instagram розповів, що його обікрали у чеському потязі. У музиканта вкрали необхідне для виступів обладнання на 8 тисяч євро (майже 300 тисяч гривень), а також студійні записи, які неможливо відновити.

"Я виклав з кишені телефон, а сумку переклав під сидіння. Наступного разу я прокинувся без усього… Це не просто втрата чогось матеріального, це втрата чогось набагато більшого — це два роки мого музичного життя. Купа студійних записів, які не повернути. Але в той самий час це ніщо порівняно з тим, що втрачають сьогодні Українці через нашого сусіда…", — написав він у пості.

При цьому музикант зазначив, що головне — це здоров'я та безпека його та близьких, а сама ситуація, за словами Хмари, стала для нього великим уроком.

Євген Хмара — український композитор, піаніст-віртуоз, член Опікунської ради асоціації "Child.ua".

Більше про українську музику читайте тут

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culturesuspilne@gmail.com. Ваші історії важливі для нас!